SMS půjčka rychle a snadno k dispozici

SMS půjčkaZastihli Vás nečekané výdaje, které je potřeba co nejdříve zaplatit? Jenže je pár dní před výplatou a Vám již došly veškeré finanční rezervy? V této situaci by pro Vás mohla být vhodným řešením sms půjčka, která Vám pomůže ve špatné finanční situaci a jíž splatíte ihned, jak Vám přijdou peníze od zaměstnavatele.

SMS půjčka je jedním z nejpopulárnějších nebankovních produktů

Právě sms půjčka patří mezi produkty, o které si klienti nebankovních společností žádají snad nejčastěji. Jedná se totiž o rychlý přístup k penězům, které lze navíc získat pouhým odesláním jedné sms. A pokud se nejedná o nové klienty, v jejichž případě se musí dořešit ještě určité administrativní věci, tak jsou peníze k dispozici prakticky ihned – mnohdy i ten samý den, který je o půjčku požádáno.

Krátkodobý typ úvěru

V případě sms půjčky nelze čekat, že obdržíte úvěr ve výši desítek tisíc. SMS půjčky jsou nastavené tak, aby pomohli vyřešit dočasný finanční problém a pokryly se neočekávané výdaje. Rozsah tohoto typu úvěru tak bývá nejčastěji od pár stovek až po několik tisíc korun, které lze bez větších problémů splatit ihned po výplatě.

Proto je také určena doba splatnosti od 7 do 30 dnů, v rámci níž si můžete vybrat tak, aby Vám co nejvíce vyhovovala. Nicméně v tomto případě platí, že čím později půjčku zaplatíte, tím větší úroky budete mít.

SMS půjčka i pro problémové klienty

Šanci na získání tohoto typu produktu má více méně každý. A to i ti, kteří mají pošpiněnou bankovní a platební historii. Většinou tedy nevadí záznam v některém z registru dlužníků, popřípadě ta skutečnost, že nebudete moci doložit dostatečné příjmy.

Právě nebankovní půjčky jsou nastaveny tak, aby pomohly lidem i v těžké životní situaci, což je rozdíl oproti úvěrům z bankovního sektoru, ve kterém je potřeba splňovat mnohdy náročné podmínky. Na druhou stranu u nebankovních půjček zaplatíte na úrocích podstatně více, než v bance.

Nemusíte dokládat na co půjčku využijete

SMS půjčky jsou také bez účelové a vy tak nemusíte doložit, jak s penězi naložíte. Je tedy jedno, jestli je využijete na pořízení nového nábytku či spotřebiče, popřípadě jestli s nimi pokryjete splátku jiného úvěru. Jedná se čistě o Vaše rozhodnutí a společnost, jež Vám peníze poskytne bude chtít jediné – vrátit půjčku.

Samozřejmostí je, že se počítá s nenadálými situacemi a pokud tedy nebudete mít v datum splatnosti na zaplacení půjčky, tak stále bude existovat možnost jejího prodloužení, potažmo částečného splacení. Což občas také může přijít vhod.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *