Snadná půjčka tommystachi.cz

Potřebujete získat půjčku, ale banka Vaši žádost zamítla, protože jste pro ní nedůvěryhodný klient? Využijte proto nabídku nebankovních společností, které svým klientům nabízejí poměrně lehko získatelné produkty. Jedním takovým je i snadná půjčka tommystachi.cz.

Jestliže potřebujete získat určitý finanční obnos a veškeré jiné možnosti již selhali, tak je tu pro Vás nebankovní půjčka. Tu sice nabízí celá řada společností, ale u každé z nich se setkáte s jinými podmínkami. Ať již s těmi, které se týkají celkové částky, úroků či podmínek při schvalování žádosti. A jak je na tom snadná půjčka tommystachi.cz?

snadná půjčka tommystachi.cz

Snadná půjčka tommystachi.cz vám nabídne jistotu stabilní společnosti

Tommy Stachi s.r.o. je společností, která na českém trhu působí již 11 let (konkrétně od roku 2004). Během tohoto dlouhého období již stihla nabídnout své služby více jak 30 000 klientům a to díky podmínkám, které tato společnost nabízí. Kromě individuálního přístupu ke každému klientovi se lze totiž setkat s celou řadou úvěrových produktů a proto si můžete vybrat ten, který zrovna budete potřebovat. Nebudete platit zbytečně nic navíc, než je nezbytně nutné.

Abychom byli konkrétnější, tak společnost Tommy Stachi s.r.o. nabízí půjčky ve výši od 5 000 do 150 000 korun. Přičemž se jedná o půjčky, u nichž nemusíte mít ručitele a také není potřeba dokládat účel. Peníze, které Vám tedy budou poskytnuty, můžete využít na cokoliv budete potřebovat.

Nemusíte chodit na pobočku

Co se týče žádosti o půjčku, tak při ní nemusíte chodit na pobočku a vše tak můžete vyřešit z pohodlí domova. Nicméně pokud se rozhodnete pro druhou možnost, tak musíte počítat s tím, že zabere několik dní, než bude Vaše žádost vyřízena. Při žádosti o úvěr je totiž potřeba doložit určité doklady, díky kterým si zástupce společnosti ověří vaši důvěryhodnost.

Půjčka bez registru s doložením příjmů

Snadná půjčka tommystachi.cz nabízí klientům poměrně benevolentní poměry při schvalování. Jestliže si tedy chcete půjčit od této společnosti, tak nemusíte zoufat, když víte, že máte záznam v některém z registru dlužníků. Do těch totiž tato společnost nenahlíží a kontroluje pouze evidence exekucí či insolventních řízení.

Nicméně jestliže jste člověk bez doložitelných příjmů, tak šanci na získání půjčky nemáte, neboť nedoložíte Vaší platební schopnost. Na druhou stranu rodiče na mateřské/rodičovské dovolené či důchodci mají nárok získat půjčku do 5 000 korun, při které není potřeba prokazovat pravidelné příjmy.

Diskuze

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *