Studentská půjčka ihned

Nabídka půjček pro lidi bez příjmů není zrovna široká, ale neznamená to, že nikdo takové půjčky nenabízí. Pokud například patříte mezi studenty, kteří nemají ani brigádu, tedy žádnou možnost doložení příjmu, pak pro vás máme několik tipů na nebankovní společnosti, které nabízí i půjčky pro studenty bez příjmů.

Studentská půjčka ihnedOnline úvěr od Kredito24.cz

Jednou z nových společností na trhu nebankovních SMS půjček je firma Kredito24.cz, která nabízí velmi zajímavý úvěr. Jde sice o krátkodobou půjčku, ale můžete díky ní získat ihned částku od 1000 do 12 500 Kč.

Tato půjčka je dostupná až pro stálé klienty, první půjčka je u Kredito24 trochu nižší a to kvůli ověření bonity a platební morálky klienta.

Až po splacení první pohledávky získáte nárok na vyšší půjčky. Výhodou první půjčky je však to, že je zdarma, nemusíte platit ani korunu za úroky a navýšení.

Nebankovní společnost Kredito24.cz není ovšem jediným poskytovatelem půjčky pro studenty. Další firmou je například Perfect Money, společnost, která nabízí půjčky sice jenom do 5000 kč, ale také velmi rychle a s možností vyřízení půjčky přes internet.

Pro nové klienty je zde dostupná půjčka až 3000 kč bez registračního poplatku. Při opakované půjčce pak můžete získat dokonce až 5000 Kč a to hned, do 24 hodin. Perfect Money i společnost Kredito24 nabízí vždy půjčky s převodem na bankovní účet.

Existuje také další možnost jak získat peníze, v případě, že vlastní konto u banky nemáte. Můžete si nechat peníze poslat poštou, respektive poštovní poukázkou. Takto nabízí půjčky například nebankovní společnost Ferratum, ovšem jen pro stálé klienty.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *