Tesco půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní půjčky lákají celou řadu poskytovatelů a proto není divu, že neustále přibývají nové společnosti, které tento finanční produkt nabízejí. Jedním takovým je i společnost Tesco. Ta nabízí pro své klienty produkt Tesco půjčka bez doložení příjmu, který je na našem domácím trhu poměrně novinkou. A co že vlastně Tesco půjčka je?

Tesco půjčka bez doložení příjmu Vám nabídne až půl milionu

Tesco půjčka nabízí svým klientům půjčku, která může dosahovat až 500 000 korun, přičemž není potřeba dokládat účel půjčky a žadatel nepotřebuje ani ručitele. K půjče je navíc nabídnuta řada benefitů, mezi kterými nechybí možnost bezplatného splacení úvěru před termínem, pojištění půjčky či změna výše splátek podle Vaší finanční situace.

Jak o Tesco půjčku požádat

tesco půjčka bez doložení příjmuTesco půjčku si můžete vyřídit hned několika způsoby. Můžete navštívit přímo Tesco stánek s finančními službami, popřípadě požádat o půjčku pomocí mobilního telefonu či internetové žádosti. Půjčka se pohybuje v rozsahu 20 – 500 tisíc korun a dobu splatnosti si můžete určit dle Vašich finanční možností. Přičemž maximální doba pro splacení úvěru je 84 měsíců (7 let).

Co potřebujete, abyste půjčku získali

Abyste mohli získat Tesco půjčku bez doložení příjmů, tak potřebujete splňovat několik zásadních požadavků. Nesmíte mít záznam v registru dlužníků a zároveň musíte mít čistý trestní rejstřík. Také Vám musí být alespoň 18 let a musíte doložit doklad totožnosti.

V některých případech není ani potřeba dokládat Vaše příjmy, nicméně mezi podmínky tohoto poskytovatele patří, že musíte být zaměstnán, případně být podnikatelem či důchodcem. Jedná se tedy o půjčku, při které musíte mít nějaké příjmy.

Mezi hlavní nevýhody poté patří, že se musíte upsat alespoň na tři roky, neboť nejkratší možná doba splácení je 36 měsíců. U této půjčky je také vysoká úroková sazby, neboť RPSN 16,3% není u úvěrů, kde jsou poskytovány takto vysoké částky běžné ani v případě nebankovních společností.

Jistota silné a stabilní společnosti

V případě Tesco půjčky získáte jistotu silné společnosti, která má stabilní zázemí. Nemusíte se tedy obávat nějakého propadu či jiných nepříjemností. Společnost Tesco patří mezi největší maloobchodní prodejce v České republice a v posledních letech se začíná angažovat i v jiných odvětvích finančního trhu. Důkazem je právě Tesco půjčka, popřípadě vlastní mobilní operátor této společnosti.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *