Tesco půjčka – i bez doložení příjmů?

Tesco půjčka je novinkou ve světě nebankovních půjček, je sjednána vždy rychle a výhodně a má navíc velký potenciál.

Pokud potřebujete půjčit větší finanční obnos, třeba na vybavení nové kuchyně či koupi ojetého auta, je zrovna tato půjčka tím, na co se můžete v tomto případě více než spolehnout.

Tesco půjčka nabízí možnost půjčit si finanční obnos v rozmezí dvacet až sto padesát tisíc korun, vše je navýsost transparentní a bez skrytých poplatků, jako jsou poplatek za vyřízení žádosti či vedení úvěrového účtu.

Tesco půjčka kalkulačka

Pomocí kalkulačky si můžete navíc snadno spočítat, kolik budete splácet – splátky si můžete rozložit na dvanáct až osmdesát čtyři měsíců, to je prostě jen a jen na Vás!

Tesco půjčka kalkulačkaMožný je i odklad splátek v případě, že je nebudete tak úplně zvládat.

Vaše půjčka je samozřejmě pojištěná, takže se o sebe nemusíte bát, že by snad zaklepal exekutor (nejde ani o podvod, viz článek na FinanceChytře.cz)– stačí změnit výši splátek, odložit je nebo se prostě s Tesco půjčkou solidně a rozumně dohodnout.

A pokud si stále nevíte rady, zkuste infolinku, která je v provozu každý všední den od devíti do šestnácti hodin, kde Vám vyškolení telefonisté rádi a ochotně vyhoví, ať už bude Váš dotaz mířen jakýmkoliv směrem.

Vše je možné si sjednat z pohodlí domova, stačí právě jeden telefonát – či osobně, přímo na pobočkách, jinými slovy – třeba i krátce po rodinném nákupu v Tescu, protože kdo by chodil do obchodního domu, aniž by zde nenaplnil s celou rodinou nákupní vozík, že? Stačí nakonec i kontaktní formulář, ale pokud si přijdete do Tesca osobně, můžete u stánku sjednat půjčku ve výši až půl milionu korun – záleží zkrátka na Vás a Vašich konkrétních potřebách.

Tesco půjčka je v posledních dnech a týdnech velmi oblíbenou záležitostí, do budoucna může být jedním z předních hráčů na tuzemském úvěrovém trhu – už dnes se jeví opravdu hodně zajímavě. Využijete ji i Vy?

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *