Tesco půjčka

Hledáte výhodnou a rychlou půjčku v nebankovním sektoru? Pak by vás možná mohla zajímat Tesco půjčka, která přesně tyto požadavky splňuje. Vyřídíte ji snadno online nebo při nákupu zboží přímo v obchodech u stánku Tesco Finanční služby.

Společnost patří mezi přední maloobchodní prodejce na českém trhu. Její portfolio se neustále rozrůstá. Strategie Tesca spočívá v tom, že se vždy snaží přizpůsobit situaci na trhu v dané zemi, prostředí a zvykům zákazníků. Půjčky jsou poskytovány ve spolupráci se známou společností Home Credit. Mimo hotovostní půjčky můžete získat i kreditní kartu, využít konsolidaci půjček či nákup na splátky. Půjčka se splácí každý měsíc v pravidelných splátkách, které můžete hradit buď bezhotovostně, nebo poštovní poukázkou. Celou částku je také možné kdykoliv předčasně splatit, a to kdykoliv v jejím průběhu. Nehrozí vám žádné sankce ani penále. Úroky zaplatíte pouze za období, po které jste spláceli půjčku. Produkt je vhodný pro všechny, kdo chtějí větší sumy s delší dobou splatnosti, mají vlastní bankovní účet a trvalý příjem. Majitelé Club Card karty jistě ocení i příjemný bodový bonus.

Tesco půjčka recenze

Podmínky Tesco půjčky:

 • není možné prodloužit splatnost půjčky
 • pro získání půjčky vám musí být minimálně 18 let
 • je nutné mít pravidelný příjem, podnikat či pobírat důchod
 • musíte vlastnit platný doklad totožnosti
 • je nutný vlastní bankovní účet a musíte mít trvalé bydliště na území ČR
 • velikost 20 000 až 500 000 Kč
 • splatnost od 36 do 84 měsíců
 • RPSN se odvíjí od velikosti půjčky od 16,3 do 20, 7 procent

Jak si půjčit

O půjčku si požádáte snadno na internetových stránkách společnosti Tesco. Vyplníte krátký formulář a následně budete kontaktováni pracovníkem. Po schválení žádosti vám budou peníze odeslány rovnou na účet. V případě, že nechcete vyřizovat půjčku online, můžete si ji vyřídit i po telefonu nebo přímo ve stánku Finanční služby v obchodech Tesco. V případě online žádosti i žádosti přes telefon si připravte předem dva doklady totožnosti a informace o svém zaměstnavateli. Hotovost do 150 000 Kč vám může být zaslána na účet, částku do 100 000 Kč můžete získat v hotovosti na některých pobočkách České pošty a částku do 30 000 Kč je možné poslat na složenku.

Výhody Tesco půjčky

Půjčka je poměrně vysoká až do výše 500 000 Kč bez ručitele. Je možné předčasné splacení a neplatíte nic za vyřízení, za vedení úvěrového účtu, změnu data splátek, mimořádné splátky ani za předčasné splacení.

Nevýhody Tesco půjčky

U půjček je poměrně vysoké RPSN, které začíná na 16,3 %. Nejkratší doba splatnosti je 36 měsíců.

Pojištění

V dnešní době je pojištění schopnosti splácet poměrně běžnou službou, která bývá součástí všech solidních půjček. Proto i klienti Tesca mají možnost sjednat si spolu s úvěrem i pojištění schopnosti splácet. Vybrat si můžete z varianty PLUS, která obsahuje pojištění pro případ pracovní neschopnosti, plné invalidity a smrti, či rozšířený balíček PREMIUM, kde je navíc ještě pojistné krytí pro případ ztráty příjmu.

Jak vypadají splátky

 • U půjčky 20 000 Kč se splatností 48 měsíců a měsíční splátkou 601 Kč zaplatíte celkem 24 472 Kč.
 • U půjčky 80 000 Kč se splatností 84 měsíců a splátkou 1603 Kč zaplatíte celkem 105 056 Kč.
 • U půjčky 200 000 Kč se splatností 84 měsíců a splátkou 3499 Kč zaplatíte celkem 293 916 Kč.

Tesco půjčka je snadno dostupná a rychle vyřízená. Jestliže hledáte prověřený a výhodný produkt, kde dostanete peníze bez zbytečných průtahů, využijte tuto nabídku. Jak je vidět, v Tescu můžete získat víc, než jen běžný nákup potravin.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *