Tesko půjčka

Je až velmi nečekaná to, kolik různých firem a společností dnes nejrůznějším způsobem půjčuje peníze. Firmy zjistili, že jde o výhodný byznys, po kterém je zároveň poptávka a tak si dnes můžete půjčovat peníze za úrok (výjimečně občas zdarma) různým způsobem.

Tesko půjčka
Tesko půjčka

Dostupné jsou i nejrůznější druhy finančních služeb, které na první pohled nevypadají jako půjčka, ale ve skutečnosti jde opravdu o úvěrový produkt.

Příkladem může být třeba nákup zboží na splátky, kontokorentní úvěr anebo třeba nabídky kreditních karet.

Není tedy divu, že podobné služby začínají rozjíždět i supermarkety, nejznámějším případem je rozhodně Tesko půjčka. V Tesku už si dnes tedy nenakoupíte vše pro rodinu i domácnost, ale můžete si tam na to rovnou i peníze vypůjčit.

Kolik mi v Tesku půjčí?

Nabídka této nebankovní půjčky je podobné klasické osobní půjčce jakou má v nabídce třeba GE Many bank anebo Tommi Stachy. Nejnižší částku, kterou vám v Tesku půjčí je 20 000, nejvíce si zde pak můžete vypůjčit až 150 000 Kč.

Hotovostní půjčka v Tesku

Jestliže se rozhodnete využít Tesku půjčku, měli byste si určitě zjistit, jak to u nich vlastně celé probíhá. Právě od toho jsme tu ovšem mi s naším článkem, který vás informuje o všem podstatném.

Půjčku od Tesko si můžete vyřídit dvěma způsoby. První variantou je půjčka přes internet, kterou si vyřídíte online, přímo na jejich stránkách.

Díky online kalkulačce tohoto úvěrového produktu si můžete nastavit dobu splatnosti, případně výši splátky a hned budete vědět, na čem jste. Čím delší dobu splatnosti si zvolíte, tím nižší měsíční splátku budete platit. Druhým způsobem je potom vyřízení půjčky po telefonu.

Půjčka bez ručení

Výhodou pro mnoho klientů je to, že si mohou půjčit takto bez poplatků předem a bez nutnosti ručení. Mezi další výhody je pak to, že je zde možnost připojištění a Tesko vám navíc umožní až čtyřikrát si odložit splátku.

Pro pravidelné zákazníky Teska, kteří se zajímají o Clubcard body je pak určitě zajímavá zpráva to, že za bezproblémové splácení získávate tyto body, lze získat až skoro 50 000 clubcard bodů.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *