Tommi Stachy půjčka

Půjčování peněz je v dnešní době kvůli obrovskému množství nejrůznějších poskytovatelů služeb velmi snadné a vybrat si tak mohou i lidé, kteří nemají svojí finanční minulost úplně nejlepší.

Půjčit si můžete malé částky na zaplacení složenek či drobností, vybrat si lze samozřejmě ale také střednědobé nebo dlouhodobé půjčky od nebankovních společností anebo bankovních institucí.

Jednou z takových firem i Tommi Stachy, nebankovní společnost, která vám může půjčit až 100 000 kč na rok nebo dva.

Proč právě Tommy Stachi?

Tommy Stachi je sice známá až v poslední době, jde však o nebankovní společnost, která u nás už funguje velmi dlouho. Tommy Stachi má už v Česku 10 let tradici, finanční prostředky u nás lidem půjčují už od roku 1994.

Půjčky i bez nahlížení do registrů

Jak už jsme zmiňovali na začátku, půjčovat peníze si dneska mohou i lidé, kteří se v minulosti dopustili chyb při splácení svých dluhů a dostali se na seznam registrů dlužníků.

Taková situace může nastat například nesplácením svých dluhů a závazků anebo třeba jen zaplacením splátky pozdě, po splatnosti. U nás existuje registrů dlužníků několik typů, jsou to například registry bankovní, SOLUS anebo centrální registr dlužníků.

Ani do jednoho z těchto registrů dlužníků ovšem společnost Tommy Stachi nenahlíží, takže si zde mohou půjčovat i lidé s zápisem.

Solidní jednání a transparentní podmínky

U Tommy Stachi nejsou žádné skryté poplatky a včas se dozvíte, kolik peněz musíte zaplatit navíc jako úrok. Většinou půjčují částky od 5000 až 10 000 Kč, doba splatnosti tommy stachibývá 12, 18 anebo 24 měsíců, takže jde spíše o střednědobou půjčku.

Tommy Stachi je známá nebankovní společnost nabízející půjčky bez podvodu (viz Tommy Stachi a podvod), zde se určitě půjček bát nemusíte.

Vyřízení Tommy Stachi půjčky snadno

Díky internetovým stránkám této nebankovní společnosti si můžete pohodlně vyřídit vaši žádost z pohodlí domova kdykoliv jen budete chtít. Peníze si můžete vyzvednout poté na pobočce anebo si je můžete nechat poslat bankovním převodem na vaše konto.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *