Tomova půjčka recenze

Na trhu nebankovních půjček a úvěrů je opravdu mnoho společností, které vám takto mohou určitou sumu peněz půjčit.

Tomova půjčka recenze
Předtím, než si ale u některého úvěrového poskytovatele půjčku vezmete je určitě dobré si projít recenze a zkušenosti lidí, kteří si u takové firmy už někdy půjčili.

Tomova půjčka z nebankovního sektoru

Bohužel nové nebankovní společnosti, které u nás nabízí půjčky jenom rok nebo pár měsíců ještě nemají příliš mnoho recenzí a je tak těžké určit, zda jde o podvod anebo o solidní nabídku půjčky.

Příklad takové neznámé půjčky je i úvěr, který najdete na stránce TomovaPujcka.cz. Na první pohled jde o lákavou nabídku, ovšem kde se o úvěru dozvědět více, když na webových stránkách moc informací není?

Hodně vám toho napoví poskytovatel stránek, který je uvedený dole v patičce. Jedná se o cg-tomova-pujckafirmu Cresco Group s.r.o., o které možná už někteří z vás slyšeli.

Tato firma je známá nejen provozováním úvěrových stránek, ale také pravidelným emailingem, nebo spíš spamem mnoha lidí, kterým posílá nevyžádanou poštu s nabídkami půjček, úvěrů, kreditních karet nebo jiných finančních služeb.

Jak s tím souvisí Tomovou půjčkou?

Tomova půjčka je pravděpodobně jenom stránka určená k tomu, aby přes ni Cresco Group sháněla klienty bankám a nebankovním společnostem.

  • Žádost si sice podáte na webu Tomova Půjčka, ovšem ve skutečnosti úvěr schvalují třeba v některé bance či nebankovní společnosti.
  • Cresco Group pak získává provize za každého klienta, kteří si takto peníze půjčí.

Tomova půjčka tedy není podvod, ale pravděpodobně jen další úvěr jako nabízí třeba GE Money bank. Cresco většinou nepřináší nové úvěry, které byste nemohli získat jinde a šance, že vám půjčí, když vám jinde zamítnuli vaši žádost je minimální.

Další Cresco Group půjčky:

Podat žádost si zde tedy určitě zkusit můžete, ovšem dobře si pročtěte podmínky, které tím odsouhlasíte. Cresco Group zde má totiž svoje finty pro získání osobních údajů a kontaktů na klienty.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *