UniCredit Bank – Presto půjčka

V dnešní hektické době to občas bez půjčky nejde. Ale to v dnešní době také není problém. Máme tady velkou hromadu bank, které nám dokáží sprostředkovat výhodnou půjčku. Dnes se podíváme na to, co nám nabízí bankovní společnost Unicredit bank. Tato společnost je velmi silná a v české republice poměrně dlouho působící banka. Zde v ČR působí již od roku 2007.

Presto půjčka

Presto půjčka je taková půjčka, která by mohla vyhovovat opravdu všem. Je to bezúčelová bankovní půjčka, která může být v rozsahu od 30 000 do 250 000 Kč se splatností od jednoho až do osmi let! Nejzajímavější by pro vás mohla být i možnost získat úrok už od 8,4%.

UniCredit Bank Presto půjčka

Platí se nějaký poplatek za poskytnutí půjčky?

Někde je to tak a jinde onak. Nicméně zde u unicredit bank zaplatíte za poskytnutí úvěru jednorázový poplatek, který je ve výši 1500 Kč. Další správa a vedení půjčky je již naprosto zdarma a bez poplatků.

Podmínky pro získání půjčky

Pokud ovšem o této půjčce uvažujete, pak musíte splňovat hned několik podmínek. První podmínkou je, že musíte být občanem České republiky a hlavně, musíte být starší osmnácti let. K tomu všemu budete potřebovat hned dva doklady totožnosti. A nesmíte samozřejmě zapomenout na potvrzení o vašich příjmech.

Mohu si půjčit i více než 250 000 Kč?

V případě, že byste si chtěli půjčit více, pak tato možnost tady je taky a to 500 000 Kč. Ovšem pro tuto půjčku musíte mít s sebou spolužadatele. Dokonce, při individuálním posouzení byste mohli dosáhnout až na maximální část, která je jeden milion korun.

Je možné odložit splátku, když nebudete mít peníze?

Ano tato možnost tady také je, dokonce máte možnost si splátku během vaší půjčky odložit dokonce hned pětkrát. Nicméně, pokud to není zrovna nutné, pak nic neodkládejte.

Jak vyřídit půjčku?

Sjednání půjčky je opravdu jednoduché. Pokud budete chtít, pak nebudete muset ani z domu. Možností, jak si tuto půjčku sjednat je totiž hned několik. První možností je online formulář na webu, kde si vyberete jednoduše výši vámi požadované půjčky a zažádáte si o ni. Poté už jen vyplníte několik osobních údajů a zanedlouho vám banka pošle posouzenou žádost, kde se ihned dozvíte, zda je schválena, nebo zamítnuta. Pokud bude vaše žádost schválena, pak se vám ozve bankéř na vámi uvedené telefonní číslo, kde dojednáte zbytek a podepsání smlouvy.

Další možnosti, kde si půjčku sjednat jsou například navštívení jakékoliv pobočky této banky, navštívení jejích obchodních míst a nebo na jejich infolince, kde se můžete domluvit podle vašich potřeb!

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *