Nové SMS půjčky u nás začala v roce 2013 nabízet nebankovní společnost Zaplo Finance, která přinesla velmi zajímavou nabídku půjčky. Jde o typ finské půjčky, což znamená kratší dobu splatnosti a také nižší požadavky. Co může Zaplo půjčka oproti konkurenci nabídnout a proč se může vyplatit ji otestovat?

Vysoká první půjčka

Zaplo Finance půjčka
Zaplo.cz

U Zaplo vám při první půjčce dovolí půjčit si částku až 8000 kč, což je docela dost a není to v tomto sektoru tak obvyklé.

Většinou bývá první půjčka jen do 3000 Kč.

Nemusíte tak čekat na prověřování jako u jiných firem a hned si můžete půjčit dost na to, abyste vyřešili svůj problém před výplatou anebo získali finanční prostředky na nákup dárků.

Online kalkulačka a rychlé podání žádosti

Díky jejich internetovým stránkách s online kalkulátorem výpočtu úroků si snadno zjistíte, kolik za půjčení peněz od Zaplo.cz zaplatíte a jaký vliv má doba splatnosti na navýšení.

První půjčka bez poplatku a bez úroku

I když to není v sektoru rychlých nebankovních půjček jediná bonusová nabídka, určitě je dobré vědět, že i u Zaplo půjčky máte první úvěr naprosto zdarma a bez navýšení. Můžete si tedy až 5000 kč aniž byste platili jedinou korunu na úrocích navíc.