Zkušenosti s nebankovní půjčkou Acema

Společnost Acema Credit je nebankovní společnost, která na našem trhu funguje již od roku 1995. Za tuto dobu již nasbírala mnoho zákazníků, kteří veskrze mají dobré zkušenosti s nebankovní půjčkou Acema. Díky tomu, že do této společnosti vstoupil zahraniční investor, mají klienti k dispozici ještě širší portfolio půjček. V současné době patří společnost k nejznámějším poskytovatelům půjček vůbec.

Prostřednictvím své půjčky na cokoliv nabízí skvělou příležitost, jak může klient získat poměrně velké peníze se zástavou nemovitosti. Půjčit si můžete až 5 000 000 Kč bez nutnosti dokládat příjem a není nahlíženo ani do registru dlužníků. Půjčka je vhodná na vyřešení exekuce či jiných finančních závazků, které potřebujete rychle splatit. Vhodná je skutečně pro každého bez rozdílu věku, příjmu či životní situace.

Charakteristika půjčky:

 • Částka půjčky od 100 000 – 5 000 000 Kč
 • Splatnost 1 až 20 let
 • Půjčku sjednáte snadno prostřednictvím internetu nebo telefonicky
 • Acema se stala vítězem testu nebankovních úvěrů
 • Možnost prodloužení splatnosti
 • Půjčka je bez ručitele a bez doložení příjmů
 • Je možné předčasné splacení
 • Neřeší se záznam v registru dlužníků

Výhody půjčky Acema:

 • První půjčka může být klidně až 5 milionů korun a bez zbytečných otázek
 • Půjčka je neúčelová (klient může využít peníze na cokoliv)
 • Vyřízení je rychlé a nenáročné
 • Ihned po schválení půjčky jsou obratem zaslány peníze na účet
 • Nejsou žádné skryté poplatky a neplatíte nic předem
 • Je možnost předčasného splácení nebo mimořádných splátek
 • Získáte veškerou profesionální podporu

Nevýhody půjčky Acema:

 • Vyšší úroky
 • Nutná nemovitost vhodná k zástavě

Jaké jsou zkušenosti s nebankovní půjčkou Acema?

U každé půjčky a obzvláště u těch velkých si lidé často kladou otázku, zda se nejedná o podvod a půjčka je férová. U Acema Credit můžeme s klidem prohlásit, že se o nic takového nejedná. Poskytovatel poskytuje velké půjčky s ručením nemovitostí. Veškeré smlouvy klient vidí dopředu a může si je v klidu přečíst. Společnost má navíc i dostatečně dlouhou historii, která hovoří za vše. Samozřejmě jistá ostražitost je vždy na místě, proto ještě předtím než si půjčíte peníze, dobře zvažte, zda zvládnete splácet. A jak jsou na tom ostatní klienti společnosti Acema? Je štěstí, že díky moderní době internetu, si může člověk najít mnoho recenzí a názorů klientů, kteří půjčku od Acema mají či měli. Podle ohlasů, které jsme na internetu našli, jsou zkušenosti s nebankovní půjčkou Acema veskrze pozitivní.

„Nebankovní půjčka Acema Credit mě doslova zachránila kůži. V bance mi nikdo půjčit nechtěl a již jsem byl opravdu zoufalý. Naštěstí mi kamarád poradil oslovit tuto společnost. Poté, co jsem předložil veškeré požadované dokumenty, jsem úvěr dostal. Díky Acema jsem vyřešil svou finanční situaci a nemám již žádné starosti. Všem, kdo nemohou dostat úvěr od banky a mohou ručit nemovitostí, tuto půjčku doporučuji.“ (Filip K., Šumperk)

„Chtěl jsem začít podnikat, ale bohužel jsem neměl dostatek financí a pro půjčku v bance jsem zase nesplňoval podmínky. Naštěstí jsem našel společnost Acema Credit a její nabídku na úvěr. Požadovanou půjčku jsem získal a konečně jsem si mohl splnit svůj podnikatelský sen. Díky skvělému jednání, přijatelným podmínkám a rychlému vyřízení, můžu půjčku doporučit všem.“ (Michal G., České Budějovice)

Acema Credit je vítěz nezávislého testu

Zkušenosti s nebankovní půjčkou AcemaSpolečnost Acema zvítězila v nezávislém testu nebankovních úvěru, který pořádá evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA. Test proběhl na konci roku 2013. Hodnotila se výhodnost podmínek, ale i přístup ke klientům. Zjišťování skutečností proběhlo prostřednictvím mystery shoppingu, aby se dosáhlo maximálního přehledu o tom, co nejlepšího může trh nebankovních produktů nabídnout.

Jak je zřejmé, společnost nabízí skutečně kvalitní a prověřené finanční služby. Férové podmínky a skvělé jednání. Důkazem solidnosti společnosti je i její tvář na reklamních kampaních, kterou není nikdo jiný než herec Zdeněk Srstka, a také pozitivní zkušenosti s nebankovní půjčkou Acema. Proto se půjčky zde rozhodně nemusíte bát. Určitě budete spokojeni.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *