Zuno půjčka – kalkulačka

Zuno banka patří mezi ne úplně tradiční, ale spíše nové banky, které u nás fungují jen několik let. Jde o banku, která je členem skupiny Raiffeisen, takže má i k této bance velmi Zuno půjčkablízko. Nabídka služeb je u nich ale poněkud odlišná, ať už si vybíráte bankovní účet anebo jejich bezúčelový úvěr.

Půjčka v bance je dlouhodobé rozhodnutí, protože se tím zavážete na několik desítek měsíců k pravidelnému splácení svého dluhu.

Někdy není jiné řešení, než si peníze prostě vypůjčit, ale doporučujeme každému, aby si půjčku, jak u Zuno tak i u jiného poskytovatele dobře promyslel.

Jestliže jste se rozhodli na 100% si půjčit a vystačíte si s částkou od 50 000 do 500 000 Kč, pak můžete vyzkoušet Zuno půjčku.

Jde o bezúčelový úvěr, což znamená, že nemusíte dokládat, třeba jako v případě hypotečního úvěru, jak peníze využijete a mít ke všem výdajům faktury.

Na jak dlouho půjčka je?

Dobu splatnosti si zde můžete zvolit podle sebe, nezapomeňte ale, že tím určujete také výši měsíční splátky. Půjčit si můžete už na dobu od půl roku, ale rozložit splácení si můžete taky až na 72 měsíců.
Přímo na stránkách Zuno banky je dostupná kalkulačka, díky které si rychle spočítáte, jaké splátky byste v dané kombinaci splatnosti a cílové částky, měsíčně spláceli.

Na webu se také ihned dozvíte úrokové sazby, ty u Zuno bank začínají už na 6,9 % ročně.

Výhodou této půjčky je to, že ji někdy lze využít podobně jako hypotéku, aniž byste museli splňovat takové podmínky, jako u hypotečních úvěrů. Zuno půjčka je totiž jednak bezúčelová, nemusíte zde mít ale ani ručitele a také je bez zástavy nemovitosti.

Přímo na webu pod kalkulačkou je také názorný příklad s srovnání bankovních půjček v porovnání s nabídkou od Zuno.

Přidat příspěvek do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *